Studenti si hledají brigády především na léto v období letních prázdnin. V posledních letech však stále častěji narážejí na problém nedostatku letních brigád. Je jich málo a zájemců je hodně.

Proto je dobré začít s hledáním letní brigády již na jaře. Sledujte nabídky na internetu, v pracovních agenturách, novinách, ale dobré je také projevit osobní dojem. Zeptejte se v obchodech, barech, továrnách a dalších podnicích ve svém okolí a nebojte se také do hledání brigády zapojit lidi kolem sebe, třeba zrovna u někoho v podniku na léto shánějí výpomoc, nebo ví o někom jiném. I náhoda může rozhodnout o vaší letní brigádě.

Nevíte jakou brigádu hledat? Mezi nejčastější nabízené letní brigády patří pomocné práce, úklid, záskoky na recepci, administrativní výpomoc, stěhování, podpora prodeje, roznášení letáků, doučování atd.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.