Jste zaměstnavatelem a uvažujete, jestli se vám vyplatí najmout si personální agenturu, která za vás vyřeší nábor nových pracovníků? To záleží na různých aspektech. Pro lepší představu si shrňme výhody a nevýhody spolupráce s personální agenturou.
Zaměstnavatelé se pro ně rozhodují, protože si usnadní práci a nebudou se muset ohledně výběru zaměstnance o nic starat. Kvalitní personální agentura jim garantuje kvalifikované pracovní síly, a to v kratší době, než by si firma sama byla schopná zajistit. Agentura má své databáze, ale některé vyhledávají zaměstnance i aktivně. To se týká především hledání odborníků-specialistů či různých talentů.

Nevýhodou spolupráce s personální agenturou jsou finanční prostředky, které do ní vložíte. Pokud si však vyberete skutečně profesionální agenturu, vrátí se vám investice v podobě kvalitních lidských zdrojů.

Několikrát jsme zmínili nutnost najít si vhodnou personální agenturu. Je to skutečně velmi důležité. Jednotlivé organizace se značně liší, a proto pro zaručení úspěchu nestačí vyhledat jen „nějakou“ pracovní agenturu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.