Studentské brigády jsou různé. Možná jste jich už také hodně vyzkoušeli. Mezi ty nejčastější patří pomocné práce v různých podnicích, prodej zboží, dívky se mohou uplatnit jako hostesky atd.

Některé brigády jsou fyzicky náročné a student si uvědomí, jak je rád, že se po prázdninách vrací do školy, ale jiné jsou atraktivní a lidmi vyhledávané.

Populární je především hledání dětí, především dívky tuto brigádu vyhledávají. Zajímavé jsou i brigády na festivalu. Vyděláte si a ještě jste v prostředí, které je studentům blízké.

Mezi často vyhledávané přivýdělky patří také brigády na letních táborech a stále více studentů volí zahraniční brigády, ať už krátkodobé, ale i dlouhodobé spojené se studiem, především prostřednictvím au-pair. Už víte, jakou brigádu byste si na léto, ale i během školního roku chtěli najít vy?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.