Personální agentury najdete po celé České republice a mnohé z nich jsou snadno přístupné i na internetu.

Zajímá vás aktuální personální agentura – Praha? Jejich nabídka je velká a kvalita a rozsah nabízených služeb rozmanitý.

Pokud hledáte pracovní a personální agenturu se zkušenostmi, která působí na trhu delší dobu, a nabízí i četné personální služby, oslovte agenturu Proplusco CZ. Zaměřuje se na hledání pracovníků pro zaměstnavatele, ale také hledání brigád a pracovních pozic pro pracovníky. Díky tomu dokáže agentura rychle vyhovět různým požadavkům.

Mezi nabízené služby personální agentury – Praha patří rovněž oblíbený personální leasing pro zaměstnavatele, v rámci kterého budou zaměstnanci dočasně přiděleni na předem dohodnuté období. Tím ušetří zaměstnavatele čas a peníze. Mnohé personální služby má Proplusco Cz i pro ty, kteří práci či brigádu shánějí.

Z dalších výhod ještě oceníte záruky za provedené služby, prověřený systém výběrového řízení zaměstnanců, rychlou realizaci objednávky, konkurenceschopné ceny pro zaměstnavatele atd.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.