Brigády si nejčastěji hledají studenti, který si chtějí přivydělat. Obzvlášť oblíbené jsou letní brigády. Ovšem zájem je velký a na všechny se nedostává. Proto se studenti snaží hledat brigádu mnohdy urputně a často zapomínají na ostražitost.

Při hledání brigád je však na místě. Mezi jejich poskytovateli je mnoho podvodníků. Na co byste si měli dát pozor především? Určitě nikomu nic neplaťte. Vyhněte se všem brigádám vyžadující vstupní investici, s velkou pravděpodobností by se vám nevrátila. Firmy typu pyramidy či letadla jsou dnes už známé, takže všechny brigády slibující nadměrný výdělek za nic, si raději odpusťte. Nic byste nevydělali. To už si více vyděláte, budete-li mýt nádobí v závodní jídelně.

Mnohé podvodníky najdete mezi těmi, co nabízí brigádu v zahraničí. Pokud byste i vy rádi vycestovali, dejte si dobrý pozor a vždy využívejte jen nabídka prověřených pracovních agentur.

 

Hledejte brigádu pečlivě a raději delší dobu, než abyste se nadchli pro zdánlivě výhodné podmínky, za kterými se skrývá podvod.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.