Rádi byste si vydělali více peněz a za tímto účelem se chystáte vycestovat do zahraničí? Pokud budete pracovat v rámci Evropské unie, nepotřebujete pracovní povolení. Povolení nepožaduje ani Norsko a Island. Hodně brigádníků chce pracovat v USA. V tom případě budete pracovní povolení potřebovat. Vízum i pracovní povolení budete potřebovat v Kanadě a pro práci v Austrálii je nutné pracovní vízum.

Při vyřizování zahraniční brigády se obraťte na pracovní agenturu, která má platné povolení od Ministerstva práce ČR. Budete mít jistotu, že se nejedná o podvodníka.

Už hodně lidí se nechalo napálit od lidí, kteří nabízeli brigádu v zahraničí, která se nakonec nekonala, a podvodníci jen ze zájemců o brigádu vymámili peníze.

Zjistěte si také, jak bude spolupráce s agenturou probíhat. Jestli budete zaměstnaní u firmy v zahraničí, nebo budete brigádníky dané agentury, zda za vás bude placené zdravotní a sociální pojištění, jak to bude s ubytováním atd.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.