O letní brigády má zájem mnoho lidí, zpravidla z řad studentů. Letní prázdniny jsou dlouhé, a tak mnozí si chtějí během nich alespoň něco vydělat. A protože je více brigádníků než brigád, doporučuje se začít s jejím hledáním včas, nejlépe již na jaře.

Nestihli jste to. Potřebovali byste brigádu, i když léto je v plném proudu? Nevzdávejte to. Vaše šance sice jsou menší, ale když se do hledání vhodné brigády obujete, můžete ještě vhodný přivýdělek najít. Počítejte však s tím, že atraktivní brigády si lidé drží, ale pokud vám nevadí různé manuální činnosti, i uprostřed léta si něco najdete. Zkuste vyhledat kde je nejbližší  personální agentura, poptat se známých, případně do některých firem zajít. Stává se také, že někomu vypadne brigádník na poslední chvíli či v průběhu brigády onemocní, rozmyslí si ji atd. Ve všech těchto případech vyvstává šance pro vás. Využijte ji.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.