Hledáte aktuálně práci a rozhodli jste se oslovit pracovní a personální agenturu? Mezi oblíbené organizace patří Proplusco, která úspěšně působí na trhu již od roku 2008. Najdete ji na webových stránkách http://proplusco.cz/.

Proplusco se zaměřuje na poskytování práce a brigád v České republice i zahraničí a kromě toho poskytuje i další personální služby.

Oblíbenou personální službou agentury Proplusco je personální leasing, při němž zůstává pracovní zaměstnancem agentury a pro jejího klienta pracuje jen dočasně. Firmám tento způsob spolupráce velmi vyhovuje. Šetří jim totiž peníze a výhodou je i časová variabilita pracovních sil.

Žádaná je i služba recruitment. Spočívá ve vyhledávání vhodných zaměstnanců pro firmy na základě specifik, které dostane. Firmy oceňují i záruku za umístěného kandidáta. Pokud jim nevyhovuje, oznámí to agentuře Proplusco a ta bez nároků na honorář provede výměnu pracovníka.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.